Klub

Klub fitness Shape Line jest pierwszym miejscem w Kluczborku, w którym nasi klienci mogą zadbać o swoją formę, sylwetkę i - co najważniejsze - o dobre samopoczucie w komfortowych warunkach i przyjaznej atmosferze.

U nas stracisz na stałe zbędne kilogramy, wyrzeźbisz sylwetkę, poprawisz swoją kondycję fizyczną oraz zrelaksujesz się po ciężkim dniu pracy.


WiFi zone - strefa darmowego internetu bezprzewodowego

Na powierzchni ponad 450 m2 proponujemy Państwu:

  • znakomicie wyposażoną i największą w mieście siłownię;
  • saunę fińską;
  • barek/kawiarnię z napojami energetycznymi, znakomitą kawą i sokami ze świeżych owoców; serwujemy też koktajle białkowe oraz prowadzimy sprzedaż suplementów wspomagających trening.

Naszym klientom zapewniamy dostęp do urządzeń sanitarnych (łazienki, toalety oraz szatnie).

Zajęcia w naszym klubie prowadzą doświadczeni instruktorzy, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje, tak aby zawsze zapewnić maksymalne zadowolenie ćwiczących.

W klubie nie tylko potrenujesz, ale również odpoczniesz, poplotkujesz, zrelaksujesz się i choć na chwilę zapomnisz o problemach dnia codziennego.

U nas ćwiczyć może każdy, niezależnie od wieku i kondycji fizycznej. Nasi instruktorzy postarają się znaleźć dla każdego odpowiednią formę ćwiczeń.

Serdecznie zapraszamy rodziców z dziećmi! Przy zakupie karnetów prosimy o kontakt z recepcją w sprawie ustalenia warunków opieki nad dziećmi.


Zapraszamy do klubu Shape Line - poczujesz się lepiej!


Regulamin klubu fitness Shape Line Regulamin klubu fitness Shape Line (PDF; 73 kB)„Jesteśmy tu dla Ciebie, dla zdrowia, dla ciała, dla duszy...”
poprawny XHTML

x

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, kliknij Akceptuję lub X. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia swojej przeglądarki lub opuść stronę. Przeczytaj naszą Politykę prywatności.